Uudis

Eesti Muay Thai Liiga 2023/24 hooaeg sai kireva lõpu

Muay Thai Liiga

08.06.2024
Eesti Muay Thai Liiga 2023/24 hooaeg sai kireva lõpu

Eesti Muay Thai Liiga 2023/24 hooaeg sai kireva lõpu

Laupäeval, 8. juunil leidis Arigato Spordikeskuses aset Eesti Muay Thai Liiga viies etapp. Äsja peetud etapp oli 2023/2024a. hooaja viimane. 

 

Amatöörsportlastele suunatud üritustesari on iga etapiga järjest kasvanud ning sel korral astus võitlustulle lausa 122 sportlast. Osalejate poolest saavutas üritus hooaja tipu neljandal etapil, kui oma oskused pani proovile 132 võistlejat. 

 

Hooaja lõpu matše käis vaatamas pea 400 pealtvaatajat ning Youtube’is otseülekande vahendusel jälgis võistluspäeva veel 4600 inimest. Seeniorite vanuseklassi kirevaid matše kommenteeris Üks Kaks Maks podcasti produtsent Karl Ots. 
Kõiki lõppenud hooaja ülekandeid on võimalik ka tagantjärele vaadata Youtube'is, lisaks saab hõlpsasti vaadata tulemusi ka Eesti Muay Thai Föderatsiooni kodulehel.

 

Hooaja kokkuvõtteks tänas ürituse peakorraldaja Kevin Renno kõiki sponsoreid, andes neile üle autahvlid. Lühikese sõnavõtuga kiitis ta kõiki panustanud sponsoreid: “Tänu sponsoritele on võitlussari Eesti Muay Thai Liiga saanud viimaste aastate jooksul väga jõudsalt kasvada ning ilma nendeta me seda nii suuresti ette võtta ei saaks. Me täname kõiki ürituse sponsoreid, kes toetavad Eesti spordimaastikku ning annavad seeläbi võimaluse amatöörsportlastel end proovile panna.” 

 

Hooaja viimasel etapil olid kohtunike rollis Ardo Rakaselg, Meit Voog, Anastasia Liukonen, Lisanne Jõhvik, Andres Oitsar ja Edgar Sergejenko. Ürituse peakohtunikuks oli Eesti Muay Thai Föderatsiooni peakohtunik Argo Jõhvik. 


 

---
Artikli toimetaja Erika Maalt (erika@emtf.ee)

Uudised

 • EMTF

  Sonja Anderson võitis Lumpinee Stadiumi debüütmatši

  Täna, 13. juulil astus Sonja Anderson esmakordselt Lumpinee Stadiumi võistlusringi ja

  Vaata
 • EMTF

  Sonja Anderson võistleb 13. juulil Lumpinee Stadiumil

  Alates 2024.a. aprilli lõpust on Anderson treeninud PK Saenchai Muay Thai Gym'is Bango

  Vaata
 • EMTF

  INTERVJUU | Hanna Aljasmäe: “Õnnetalismani mul ei ole. Teen trennis piisavalt tööd, et vastane võita.”

  Eile leidis aset Eesti Muay Thai Liiga viies etapp, kus püüdsime kinni ka särava n

  Vaata